Podporují nás

Veslařský klub Hodonín
Napsali...

Hodonínští veslaři jsou PRO Veslařský klub Hodonín dlouhodobě pluje na vlně úspěchů, nejen díky vlastnímu zapříčinění, ale z velké části díky podmínkám, které mu město Hodonín a jeho zástupci připravují. Dobré vztahy jsou základem naší spolupráce, a proto má hnutí PRO naši podporu.

Martin Vyrůbalík - Sportovec - hokejsta
Napsal...

Jelikož z Hnutí PRO Hodonín znám spoustu lidí osobně (např. Petr Uřičáře, se kterým jsem hrál v minulosti hokej), určitě budou mít v nadcházejících komunálních volbách mou plnou podporu. Jedná se o lidi, kteří mají pro Hodonín jasné plány do budoucna v oblasti sportu, kultury, zkrášlení města a zlepšení životních podmínek. Hodně se mi líbí jejich plány na podporu mladých sportovců. Momentálně je to významná pomoc při založení “A” mužstva SHKM Hodonín. Jsem si jistý, že tým lidí z Hnutí PRO dokáže hodně pomoci hodonínským občanům.

Slovácký krúžek Hodonín z.s.
Napsal...
Jménem Slováckého krúžku Hodonín z.s., chci upřímně poděkovat vedení města Hodonína, zejména panu starostovi Liborovi Střechovi a také vedoucí komise Kultury a cestovního ruchu pí. Andree Husákové za jejich neuvěřitelnou podporu v posledních 4 letech. Slovácký krúžek bude podporovat Hnutí PRO Hodonín v letošních komunálních volbách.
Mgr. Jiří Procházka – předseda Slováckého krúžku
Filip Sasínek
Napsal...

Hnutí PRO Hodonín fandí sportu, a že ho v Hodoníně máme spoustu. Jsme rád, že vedení radnice s členy hnutí výrazně podpořilo obnovu sportovního areálu U Červených domků po tornádu, kde se i díky tomu mohlo uskutečnit Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice. Tuto největší atletickou událost navštívila spousta diváků a pro mne to byl nezapomenutelný zážitek na domácím stadionu. Vnímám i další oblasti, kterými jsou bezpochyby kultura, školství, infrastruktura aj. Hnutí PRO Hodonín má mou maximální podporu. 

Hnutí PRO Hodonín

ulice: Na Pískách 4117/4
obec: Hodonín
PSČ: 695 01
IČO: 07223471