Bronislav Trávnícek

[vc_row bg_type=“grad“ bg_override=“full“ type=“vc_default“ bg_grad=“background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #EDEDED), color-stop(12%, #FFFFFF), color-stop(88%, #FFFFFF), color-stop(100%, #EDEDED));background: -moz-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -webkit-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -o-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -ms-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);“][vc_column width=“1/6″][/vc_column][vc_column width=“2/3″ css=“.vc_custom_1610877536776{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}“][ultimate_spacer height=“20″ height_on_tabs=“15″ height_on_tabs_portrait=“17″ height_on_mob_landscape=“2″ height_on_mob=“4″][vc_column_text]

Kandidáti

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“78″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“2/3″][vc_column_text]

Bronislav Trávnícek

[/vc_column_text][vc_column_text]„Tvář města je odrazem nás voličů.“

Narodil jsem se ve Vyškově. Jako dítě jsem vyrůstal v malé obci poblíž Slavkova u Brna. Od svých 12. let žiji v Hodoníně. Hodonín si pamatuji jako město průmyslu. Město, které zajištovalo dostatek pracovních míst pro občany Hodonína i sousedních měst a vesnic. Díky úbytku průmyslu prošel Hodonín těžkým obdobím.

Časem se Hodonín mění. Díky obchodním domům a přívalu nákupních turistů patříme jistě mezi města s největším počtem nákupních domů na počet obyvatel. Děkujme za to a profitujme z  toho.

Je třeba tyto turisty dostat do centra města. Podpoříme tak místní obchodníky a podnikatele. Jen kvalitní služba a produkt posune naše město dál. Jde to ruku v ruce s tím, jakou tvář bude mít naše město v budoucnu.

Přál bych si Hodonín, který bude bezpečný. Hodonín, který bude žít folklorem a vonět po vínu. S možností bavit se sportem a kulturou. S možností najít zde práci a uplatnění.

Já jsem v Hodoníně své uplatnění našel. Od roku 2009 pracuji ve společnosti, která se zabývá technickým zařízením budov. V této společnosti zastávám funkci jednatele společnosti. Každodenně přicházím do kontaktu s novými lidmi a vnímám jejich potřeby. Ve své práci jsem obklopen lidmi, kterých si nesmírně vážím. Mimo svou práci trávím čas především s rodinou. S manželkou vychováváme dvě dcery. Rodina je poselství a naše budoucnost.

Od dětství se věnuji sportu, který mne udržuje v dobré psychické i fyzické kondici.

Do politiky vstupuji proto, že mám potřebu aktivně ovlivňovat dění v Hodoníně. Proto, že jsem již něco dokázal. Rád řeším věci koncepčně s dlouhodobou vizí. Nastal čas dát našemu městu nový impuls.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][ultimate_spacer height=“40″ height_on_tabs=“30″ height_on_tabs_portrait=“35″ height_on_mob_landscape=“5″ height_on_mob=“7″][/vc_column][vc_column width=“1/6″][/vc_column][/vc_row]