Pavel Čejka

[vc_row bg_type=“grad“ bg_override=“full“ type=“vc_default“ bg_grad=“background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #EDEDED), color-stop(12%, #FFFFFF), color-stop(88%, #FFFFFF), color-stop(100%, #EDEDED));background: -moz-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -webkit-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -o-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: -ms-linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);background: linear-gradient(left,#EDEDED 0%,#FFFFFF 12%,#FFFFFF 88%,#EDEDED 100%);“][vc_column width=“1/6″][/vc_column][vc_column width=“2/3″ css=“.vc_custom_1610877536776{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;border-top-width: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}“][ultimate_spacer height=“20″ height_on_tabs=“15″ height_on_tabs_portrait=“17″ height_on_mob_landscape=“2″ height_on_mob=“4″][vc_column_text]

Kandidáti

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“81″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“2/3″][vc_column_text]

Pavel Čejka

[/vc_column_text][vc_column_text]„Na začátku každého úspěchu je smysluplná práce“

Hodonín se pro mne a mou rodinu stal domovem před 14 lety, když jsme se s manželkou vrátili z našeho zahraničního pobytu. Rozhodli jsme se, že svou společnou rodinu založíme právě tady, na půli cest z našich rodných měst. Hodonín jsme si od prvních dnů zamilovali. Postupně se zde naše rodina rozrostla o dva syny.

V roce 2004 jsem s manželkou v Hodoníně založil privátní uměleckou galerii. V současné době pracuji jako oblastní manažer výrobního podniku, který má sídlo v Kapřiskách.
Mými koníčky jsou umění, příroda, sport a rodina.

Hodonín v sobě skrývá úžasný genius loci. Jediné, co mne mrzí je, že se nedaří naplno využít jeho potenciálu.

Právě tato skutečnost mne přivedla k myšlence začít se aktivněji podílet na fungování a dalším směřování našeho města. Učinit z něj místo, kde se nám všem bude dobře žít a pracovat. Místo, které se bude líbit nejen nám, obyvatelům, ale které budou obdivovat i ti, kteří sem zavítají, ať už jako lázeňští hosté nebo jako turisté.
Mým přáním je, aby z našeho města lidé neodcházeli, neutíkali pryč za lepším, abychom naopak dokázali přilákat zpět ty občany, kteří před časem Hodonín s vidinou lepšího života opustili.
Budu se snažit udělat vše proto, aby naše město vzkvétalo ve všech svých oblastech. Aby se o něm hovořilo jako o místě, kde se skutečně dobře žije.
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][ultimate_spacer height=“40″ height_on_tabs=“30″ height_on_tabs_portrait=“35″ height_on_mob_landscape=“5″ height_on_mob=“7″][/vc_column][vc_column width=“1/6″][/vc_column][/vc_row]